افیلیت مارکتینگ
یا هـمــکــاری در فــروش
با تواضع

افیلیت مارکتینگ یا همون همکاری در فروش
یه روش امروزی از بازاریابی و تبلیغاته

شروع همکاری

افیلیت مارکتینگ

تو این روش کسب و کارها و اشخاص و شرکتها با هم همکاری میکنن تا با هربار تبلیغ یک مارکت، از هر کلیک روی اون تبلیغ و خرید مشتریان، مقدار مشخصی پورسانت خرید دریافت کنن. اینطوری خیلی ساده و بدون زحمت و دردسر زیاد، تو یه همکاری وسیع هم تبلیغ کننده ها و هم مارکت اصلی به هدف میرسن.

ارسال اطلاعات

تواضع

شرکت تواضع یه برند نام آشنا و معتبر در تولید خشکبار و آجیله که از سال 1915 شروع به فعالیت کرده و در طی زمان و پس از سالها تجربه و کسب اعتماد مردم، تونسته به موقعیت امروز برسه. امروزه بعد از نزدیک به 108 سال سابقه اعتماد و رضایت خاطر مشتریان، ما در اروپا هم شعبه رسمی و فعال داریم و به تمام دنیا محصولاتمون رو ارسال میکنیم. از همون ابتدا هدف ما حفظ کیفیت و استانداردهای بالا و در نتیجه حفظ اعتماد مشتریان بوده. در طی سالیان دراز هرگز از این استانداردها نگذشته، با خدمات و پاسخگویی شبانه روزی سعی در بالا بردن این استانداردها داشتیم؛ و در نهایت امروزه در تمام دنیا دوستان و مشتریانی داریم که به این شرکت و محصولاتش اعتماد دارن و سالهاست که به این مجموعه وفادارن.

مزایای همکاری با شرکت تواضع

Trusted Shop

شرکت تواضع Trusted shop هست و این همون نماد اطمینان خودمونه. شما وقتی آنلاین خرید میکنین با فروشنده تماس شخصی ندارید و نمیتونید کالا رو از نزدیک ببینید. برای اینکه بتونین با خیال راحت و اطمینان کامل سفارش بدین، فروشگاه های مورد اعتماد Trustmark رو انتخاب میکنین و این نشان به شما میگه که این شرکت قابل اعتماده و خدمات برجسته ای رو ارائه میده.