با گرامیداشت روز جهانی غذا، همگی ما تو مجموعه تواضع میخوایم لحظاتی رو به اهمیت و ارزش غذا در زندگی اختصاص بدیم. از باغ های میوه و زمین های کشاورزی تا غذایی که سر سفره های ما حاضر میشه و ازش لذت میبریم، سفر دور و دراز غذا تا خونه های ما گواهی از تلاش انسان، بخشندگی طبیعت و به هم پیوستگی جامعه جهانیه.

روز شانزدهم اکتبر توسط سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی غذا نامگذاری شد تا به ما یادآوری بشه که جمعیت زیادی در جهان برای تامین غذای سالم و مغذی با چالش روبرو هستن و مسئولیت ما ایجاد جهانی عاری از گرسنگی و فقر غذاییه. اونم نه با گام های بزرگ، که با قدم های کوچیکی از هدر ندادن مواد غذایی، حفظ کیفیت، و بالا بردن استانداردها.

ما در تیم تواضع همیشه به قدرت طبیعت اعتقاد داشتیم. میوه های خشک و آجیل و… برای ما فقط محصولات غذایی نیستن؛ بلکه بازتابی از تعهدمون به کیفیت محصول، سلامت و رفاه مشتریان هستن. همزمان که این روز رو جشن میگیریم، میخوایم نقش و تعهدمون رو برای حفظ بهترین استانداردها به خودمون یادآور بشیم، تا کسب و کارهایی مثل ما بتونن تو اکوسیستم های بزرگتر تاثیرگذار باشن.

وقتی که از مصرف خوراکی های مورد علاقه تون لذت میبرین، همراه ما به سفر طولانی غذا فکر کنین: دست هایی که کاشتن و برداشتنشون، سنت هایی که غذاها نماینده شون هستن، و لبخندهایی که در سراسر دنیا به لب آدم ها میارن.

ازتون ممنونیم که عضو خانواده بزرگ تواضع هستین. بیاین با هم روح این روز مهم رو گرامی بداریم. هر روز و هر روز… تا جهانی داشته باشیم خالی از گرسنگی، و خالی از غم نان.

 

با احترام

تواضع

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *